Zasady korzystania

Odpowiedzialność

Celem tego bloga jest zwiększanie świadomości prawnej jego Czytelników. Treści w nim zamieszczane mają charakter ogólny i nie są poradami prawnymi. W związku z tym zaznaczam, że nie ponoszę odpowiedzialności za szkody, które powstały na skutek zastosowania się do wskazówek pochodzących z moich wpisów. W sytuacji, w której miałbyś do czynienia z problemem prawnych sugeruję skorzystanie z profesjonalnej pomocy. Dopiero bowiem dokładna analiza Twojej  sytuacji, w tym całej dokumentacji, pozwala na udzielenie rzetelnej pomocy.

Zaznaczam również, że nie odpowiadam za treść komentarzy pozostawionych przez Czytelników bloga.

Prawa autorskie

Nie mam nic przeciwko, abyś wykorzystywał treści zamieszczone przeze mnie na blogu na zasadach licencji Creative Commons uznanie autorstwa (CC BY 4.0). Na podstawie tej licencji możesz tworzyć utwory zależne, kopiować i rozpowszechniać moje wpisy także w celach komercyjnych. Warunkiem jest zamieszczenie mojego imienia i nazwiska i podanie nazwy bloga wraz z linkiem kierującym do pierwotnego miejsca publikacji danego wpisu oraz linkiem do treści licencji.

Dane osobowe

Dane pozostawione przez Ciebie w formularzu rejestracyjnym wypełnianym w celu otrzymywania newslettera, przesłania pytania lub uczestniczenia w dyskusji wykorzystuję wyłącznie w zakresie niezbędnym do przesyłania newslettera, odpowiedzi na pytanie lub umożliwienia pozostawiania komentarzy pod wpisami. Dane udostępniane mi w wysyłanej korespondencji e-mailowej są wykorzystane wyłącznie w celu udzielania odpowiedzi. Możesz w każdym momencie usunąć swoje dane poprzez wyrejestrowanie się z newslettera lub kontaktując się ze mną. Twoje dane nie będą przekazywane osobom trzecim.

Zmiana

Zastrzegam sobie prawo do jednostronnej zmiany treści zasad korzystania.

Kategorie
Najpopularniejsze wpisy
Newsletter
Facebook
Licencja Creative Commons
Teksty autorstwa Joanny Marcinkowskiej na licencji CC BY 4.0